Poziomice Milwaukee

Lekkie, poręczne i bardzo funkcjonalne  — takie są poziomice od renomowanej amerykańskiej marki Milwaukee. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ich szeroki wybór. Od kompaktowych modeli znajdujących zastosowanie w większości prac, remontowych i wykończeniowych, po specjalistyczne poziomice do betonu. Każdy z prezentowanych produktów cechuje wysokiej jakości wykonanie z odpornych na uszkodzenia materiałów. Zamów i przekonaj się sam!

Poziomice Milwaukee - szeroki wybór modeli

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór poziomic libellowych. Dostępne są modele kompaktowe o standardowych wymiarach 40 cm, jak również poziomice w wersji mini, które z powodzeniem zmieścisz w niewielkiej torbie, a nawet większej kieszeni. Na uwagę zasługują także profesjonalne poziomice do betonu, które będą idealnym wyborem dla osób zajmujących się wylewaniem betonowych posadzek, czy innych prac związanych z tym materiałem. 

Poziomice libellowe - ich budowa i zastosowanie

Poziomica to narzędzie o wielokierunkowym zastosowaniu. Z jej pomocą można szybko i wygodnie wytyczyć poziom, lub pion konkretnej powierzchni. Bardzo często wykorzystywana jest  zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania.

Najpopularniejszym rodzajem poziomicpoziomice libellowe, czyli narzędzia wyposażone jest w specjalnie zamkniętą rurkę, a dokładniej ampułkę z cieczą  (najczęściej zabarwioną  barwnikiem fluorescencyjnym) oraz pęcherzykiem powietrza, który jest zarazem wskaźnikiem. W zależności od konkretnego modelu ilość zabudowanych libelli może się różnić, najczęściej jednak mieści się ona w przedziale od 1 do 5. Dokładność takiej poziomicy określa się pod kątem:

  • wartości kątowej jednej działki,
  • klasy narzędzia,
  • jakości wykonania i osadzenia libelli,
  • długości,
  • technologii i użytych materiałów do wykonania sprzętu. 

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.