Do szkła/płytek

Wiercenie otworów w materiałach o zwiększonej kruchości wymaga nie tylko odpowiedniej precyzji, ale przede wszystkim właściwie dobranych narzędzi.

Profesjonalne wiertła do szkła i płytek ceramicznych Milwaukee

W tej ofercie polecamy profesjonalne wiertła do szkła i płytek ceramicznych od renomowanej amerykańskiej marki Milwaukee. Dostępne w naszym sklepie modele spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakościowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą Ci służyły przez bardzo długi czas. 

Wiertła do szkła i ceramiki z charakterystyczną czerwoną główką

Do wykonywania otworów w szkle, płytkach ceramicznych, lustrach, czy innych elementach wykonanych z ceramiki polecamy wiertła Milwaukee ze specjalną główką wzmocnioną węglikiem wolframu. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko zmniejszoną ilość drgań podczas wiercenia, ale także zwiększoną odporność wiertła na uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie wiertła do szkła od producenta Milwaukee mają główki w charakterystycznym dla tej marki czerwonym kolorze, dzięki czemu szukanie ich między innymi narzędziami, nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. 

Wiertła do szkła pojedynczo, czy w zestawie - co wybrać?

Każdy nasz klient ma możliwość samodzielnego skompletowania poszczególnych modeli wierteł do szkła, lub wyrobu gotowego zestawu, obejmującego łącznie 5 sztuk wierteł o różnych wymiarach. Niezależnie od tego, na które rozwiązanie się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że każde wiertło zarówno te pojedyncze, jak i w zestawie będzie oryginalnie zapakowane i dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Zamów i przekonaj się sam!

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.