Klucze udarowe 1/2" Milwaukee

Klucze grzechotki 1/2" cala Milwaukee - wybierz profesjonalne elektronarzędzia od renomowanego producenta. Znajdziesz je w sklepie Vasmann.pl. Zapraszamy!

Klucze grzechotki  1/2" cala

Grzechotki to narzędzia o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Z ich pomocą można szybko i wygodnie rozkręcić, wykręcić, odkręcić, poluzować różne śruby, bez konieczności użycia jakiejkolwiek siły. W tej ofercie znajdują się grzechotki  1/2" cala udarowe oraz sub kontaktowe. Są to modele, które można z powodzeniem uzbroić w niezliczoną ilość kompatybilnych nasadek Milwaukee, dzięki czemu znajdą zastosowanie w każdym warsztacie, a także na użytek własny. 

Grzechotki 1/2" cala Milwaukee - idealne do większych śrub i nasadek

Klucze grzechotki w kategorii elektronarzędzia możemy podzielić na trzy podstawowe rodzaje:

  • grzechotki akumulatorowe
  • grzechotki pneumatyczne
  • grzechotki ręczne

W tej ofercie polecamy grzechotki akumulatorowe 1/2" cala, wśród których możemy wyróżnić model udarowy oraz sub kontaktowy. Znajdują one zastosowanie w przypadku, gdy korzystasz z większych śrub i nasadek. Niebywałą zaletą tych modeli jest niezwykle poręczna i smukła budowa, która pozwala dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc. 

Grzechotki 1/2" cala Milwaukee wyposażone są w mocny bezszczotkowy silnik, który zapewnia wydajną pracę. Na uwagę zasługuje także wzmocniony akumulator litowo-jonowy, która wydłuża czas działania grzechotki do kilku godzin. Lekka i poręczna rękojeść zapewnia pewny chwyt, bez możliwości wyślizgnięcia się z ręki, natomaist uchwyt z pierścieniem zabezpieczającym zapewnia szybką i łatwą wymianę nasadek

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.