Klucze udarowe 1/4" Milwaukee

Klucze grzechotki 1/4" cala Milwaukee.  Największy wybór elektronarzędzi najwyższej jakości znajdziesz w sklepie Vassmann.pl. Wejdź i przekonaj się sam!

Klucze grzechotki 1/4" cala

Klucze grzechotki to narzędzia o wszechstronnym zastosowaniu. Ich uniwersalny charakter pozwala na wykonywanie związanych z odkręcaniem, dokręcaniem i zakręcaniem różnego rodzaju śrub oraz nasadek. W tej ofercie polecamy profesjonalne klucze grzechotki 1/4" cala Milwaukee, które sprawdzą się zarówno w zaciszu domowym, jak i bardziej profesjonalnych warsztatach, w tym samochodowych, serwisach urządzeń mechanicznych, czy zakładach przemysłowych. 

Grzechotki 1/4"  cala Milwaukee - szerokie zastosowanie 

Klucze grzechotki 1/4" cala Milwaukee dostępne w naszej ofercie, to modele akumulatorowe, które zaskakują wysoką funkcjonalnością i niezawodnością przez długie lata. To, co zdecydowanie zasługuje w nich na uwagę, to bogate wyposażenie, do którego zaliczyć należy  mocny bezszczotkowy silnik, akumulator litowo-jonowy, a także przedłużoną głowicę. Wszystkie one sprawiają, że urządzenia te są niezwykle wydajne i pozwalają odkręcić śrubę czy nasadkę, nawet w trudno dostępnych miejsc.  

Nasze grzechotki o średnicy 1/4" cala sprawdzą się w sytuacjach, gdy pracujemy z dość małymi śrubkami i nasadkami, niewymagającymi wysokiego momentu obrotowego. Co ważne, z powodzeniem dobierzesz do nich szereg kompatybilnych nasadek i innych akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Nie zwlekaj i sprawdź je już teraz!

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.