Szlifierki kątowe Milwaukee

Szlifierki i polerki to bardzo rozległa kategoria produktowa, która obejmuje wiele rodzajów tego typu urządzeń. W tej ofercie polecamy szlifierki kątowe, które cieszą się największą popularnością wśród osób poszukujących sprzętu od zadań tnących oraz wykończeniowych. Dzięki wymiennym tarczom nasze modele idealnie nadają się do szlifowania, polerowania i cięcia materiałów o różnej strukturze. Oferujemy szlifierki kątowe z tarczą o średnicy 76 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm oraz 230 mm.

Szlifierka kątowa - wszechstronne zastosowanie

W budownictwie, w przemyśle, w warsztatach, przy wypadkach komunikacyjnych — szlifierka kątowa to urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Można ją wykorzystać do cięcia twardego metalu, drewna, a nawet glazury. Co więcej, szlifierka poza właściwościami tnącymi może również służyć do szlifowania, polerowania oraz szczotkowania konkretnej powierzchni użytkowej. Bardzo często szlifierki kątowe wykorzystywane są również do cięcia karoserii w samochodach podczas wypadku. 

Profesjonalne szlifierki kątowe Milwaukee

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór szlifierek kątowych akumulatorowych, które zaskakują wysokiej jakości wykonaniem. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne materiały. Na uwagę zasługują także odpowiednio zaprojektowane uchwyty, które sprawiają, że urządzenie pewnie leży w dłoni, bez obaw o jego wyślizgnięcie się. 

Każda oferowana przez nas szlifierka kątowa i polerka zasilana jest akumulatorowo, jednak podczas zakupu możesz sam zdecydować, czy chcesz otrzymać produkt zapakowany w karton, bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, czy gotowy zestaw ze wszystkimi komponentami. Wybierz dogodną dla siebie opcję.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.