Młotowiertarki SDS-Max Milwaukee

Młotowiertarki SDS Max Milwaukee to urządzenia gwarantujące niezrównaną moc działania, precyzję oraz szybkość. Kupisz je w sklepie Vasmann.pl. Zapraszamy!

Młotowiertarki SDS Max — profesjonalne elektronarzędzia Milwaukee

Młotowiertarki SDS Max to urządzenia, które doskonale radzą sobie z trudnymi do przewiercenia powierzchniami. Będą z pewnością przydatne w razie konieczności wykonania otworu w betonie, marmurze, czy kamieniu. W tej ofercie polecamy wysokiej jakości młotowiertarki z systemem uchwytów SDS Max pochodzące z oferty renomowanego amerykańskiego producenta Milwaukee

Doskonała jakość, wydajność i niezrównana precyzja

Oferowane przez nas młotowiertarki Milwaukee SDS Max to urządzenia zasilane akumulatorowo, które swoją mocą, niezawodnością i wydajnością dorównują urządzeniom sieciowym.  Oferowane w tej kategorii modele zostały wyposażone między innymi w bezszczotkowy silnik, z niespotykanie długą żywotnością, a także wbudowany system REDLINK PLUS™, który gwarantuje cyfrową ochronę przed przeciążeniem akumulatora i narzędzia. 

SDS Max — beznarzędziowy system wymiany wierteł

Młotowiertarki z serii SDS Max cechuje nie tylko wysoka moc pracy, czy doskonała precyzja, ale także komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że urządzenia te zostały wyposażone w specjalny uchwyt do beznarzędziowej zmiany wierteł, dłuta, czy innego kompatybilnego akcesorium ich obsługa przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.