Pianka montażowa PREMIUM Milwaukee

Chemia budowlana to kolejna propozycja produktów dostępnych w ofercie sklepu Vasmann.pl. Oferujemy profesjonalne środki chemiczne Premium, które sprawdzą się na każdym etapie budowy, remontu oraz wykończenia. Wśród naszych propozycji znajdują się różnego rodzaju pianki montażowe, kleje do styropianu oraz pianki do ociepleń. Wszystkie one dostępne są w bezpiecznych i wygodnych do użytku pojemnikach, wyposażonych w specjalistyczne zabezpieczenia. Oferujemy także kompaktowe pistolety do nakładania chemii budowlanej, w tym modele metalowe oraz teflonowe. 

Chemia budowlana klasy Premium – co warto o niej wiedzieć?

Chemia budowlana dostępna w naszej ofercie, to bardzo obszerna kategoria produktowa, która zawiera zarówno pianki montażowe oraz izolacyjne, a także specjalistyczne kleje, czy zaprawy murarskie w piance. Wszystkie one sygnowane są naszą marką Vasmann, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierasz solidne produkty klasy Premium. 

Kierowane do naszych klientów produkty mają wielokierunkowe zastosowanie. Można je bowiem wykorzystywać już na etapie budowania, remontowania, a także wykańczania wnętrz. 

Pianki montażowe można z powodzeniem wykorzystać do uszczelniania prawie wszystkiego, co da się uszczelnić. Jednak najczęściej wykorzystywana jest do montowania ościeżnic okiennych oraz drzwi. Pianki do ociepleń również można stosować w wielu pracach montażowych. Można nimi izolować ściany, podłogi, dachy, rury oraz wiele innych elementów. Jeśli chodzi o dostępne w naszej ofercie kleje, to skierowane są one przede wszystkim do klejenia styropianu. Jest to klej poliuretanowy zapewniający doskonałą trwałość i moc trzymania, co ważne twardnieje on pod wpływem wilgoci. 

Akcesoria do nakładania chemii budowlanej

Oprócz chemii budowlanej mamy do zaoferowania również wysokiej jakości akcesoria do jej nakładania. Mowa tu przede wszystkim o specjalistycznych pistoletach do aplikacji pianek montażowych. Dostępne są modele wykonane z metalu oraz teflonu. Do Ciebie należy decyzja, który z nich wybierzesz.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.