Cement w piance Milwaukee

Prace budowlane w zależności od wielkości stawianego budynku mogą trwać tygodniami, a nawet miesiącami. Można jednak znacząco skrócić czas ich wykonywania, wybierając odpowiednie do tego zaprawy murarskie. W tej ofercie polecamy cement w piance, który nie wymaga zaprawiania i co ważne aplikuje się go szybko, wygodnie i bardzo precyzyjnie. Wykorzystując odpowiednie narzędzie, jakim jest pistolet do aplikacji, możesz skrócić jej czas nawet o 55%, w stosunku do aplikacji metodami tradycyjnymi. Zdecydowanie warto chwilę dłużej zatrzymać się nad tym produktem. 

Zaprawa murarska w piance - co warto wiedzieć?

Cement w piance to dość innowacyjne rozwiązanie, które zwraca uwagę coraz to większego grona profesjonalnych budowlańców. Oferowane przez nas zaprawy murarskie zamknięte są w funkcjonalnej puszce pod ciśnieniem, która daje możliwość szybkiej i sprawnej aplikacji produktu. Do jej nakładania możesz wykorzystać pistolet, który również zakupisz w naszym sklepie. W naszym sklepie znajdziesz modele metalowe oraz teflonowe.

Oferowana zaprawa murarska to niskoprężna pianka poliuretanowa, która znajduje zastosowanie w pracy z różnego rodzaju materiałami. Idealnie łączy ze sobą:

  • beton
  • cegłę
  • gazobeton
  • drewno
  • styropian 
  • beton komórkowy. 

Co ważne, zaprawę murarską w piance można z powodzeniem stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a zatem trwała i wytrzymała. Zamów i przekonaj się sam!

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.