Zakrętarki Milwaukee

W sklepie Vasmann.pl zaopatrzysz się w wielofunkcyjne zakrętarki udarowe Milwaukee. Sprawdź polecane przez nas narzędzia i akcesoria budowlane już dziś!

Profesjonalne zakrętarki Milwaukee

Zakrętarki udarowe to profesjonalne narzędzia wykorzystywane w branży budowlanej oraz remontowej. Niezmiernie cieszy nas fakt, że coraz chętniej są one również wybierane przez miłośników majsterkowania, którzy ich możliwości wykorzystują również w zaciszu przydomowego warsztatu. W naszej ofercie polecamy wysokiej jakości zakrętarki amerykańskiego producenta Milwaukee. To sprzęt, który oferuje wysoki komfort użytkowania, trwałość i wydajność. Koniecznie zobacz proponowane przez nas modele!

Zakrętarki udarowe - zastosowanie

Prezentowane w tej ofercie zakrętarki udarowe to urządzenia skierowane przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych, jednak ich lekka i łatwa w obsłudze budowa sprawia, że mogą z nich korzystać także osoby bez doświadczenia. Przy pomocy zakrętarki akumulatorowej Milwaukee z powodzeniem dokręcisz każdą śrubkę, a nawet koło w samochodzie. Z ich pomocą możesz także odkręcić mocno zapieczone śruby, nakrętki oraz gwinty. Wysoka wydajność urządzeń pozwala także na wykonywanie odwiertów w twardych powierzchniach, takich jak drewno, czy metal. Do ich wykonania niezbędne jest użycie kompatybilnego z urządzeniem sześciokątnego wiertła. Każda zakrętarka Milwaukee w naszym sklepie zasilana jest wydajnym akumulatorem litowo-jonowym, który zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie. 

Zakrętarki Milwaukee - wysoki moment obrotowy

W zakrętarkach udarowych bardzo ważną rolę odgrywa moment obrotowy. Im jest on wyższy, tym z większymi elementami możemy pracować. Decydując się zatem na konkretny model zakrętarki, warto mieć ten parametr na uwadze. W naszej ofercie znajdują się zarówno zakrętarki z maksymalnym momentem obrotowym 160 Nm, 180 Nm, jak i 226 Nm. Możesz także zdecydować się na model z nieco wyższej półki cenowej, który posiada wbudowaną funkcję regulacji momentu obrotowego, która umożliwia dopasowanie go do konkretnych potrzeb.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.