Rękawice Milwaukee

Rękawice ochronne Milwaukee doskonale chronią dłonie przed odciskami i innymi podrażnieniami. Zwiększają komfort pracy na budowie i nie tylko

Rękawice Milwaukee ― szeroki wybór modeli

Jak zabezpieczyć dłonie w trakcie pracy na budowie? Rękawice Milwaukee sprawdzą się tutaj doskonale. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozwiązań dostosowanych zarówno do rodzaju wykonywanej pracy, jak i pór roku. Oferujemy specjalistyczne rękawice ochronne odporne na przecięcia, jak i o podwyższonej widzialności, rękawice odporne na uderzenia, a także modele w wersji zimowej. Wszystkie one zapewniają odpowiedni poziom ochrony, który nie tylko zwiększy bezpieczeństwo, ale także poprawi komfort pracy w trudnych warunkach. 

Wysoka jakość wykonania, dla zwiększonej ochrony Twoich dłoni

Rękawice robocze Milwaukee to bogata oferta modeli, wzorów i kolorów rękawic wykonanych z najlepszych gatunkowo materiałów. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały o elastycznych właściwościach, które z jednej strony idealnie dopasowują się do kształtu dłoni, pozwalając tym samym na operowanie w dłoniach drobnymi przedmiotami, z drugiej zaś nie powodują dyskomfortu związanego z poceniem się dłoni. Co więcej, marka Milwaukee skierowała ofertę rękawic do osób pracujących w różnych warunkach ― zarówno wysokich, jak i niskich temperaturach. Modele letnie zapewniają doskonałą przepuszczalność powietrza, a zimowe posiadają specjalne wypełnienie z frotte, które chroni dłonie przed odmrożeniami.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.