SDS-Plus

Szukasz wytrzymałego wiertła z mocowaniem SDS Plus, którym z powodzeniem będziesz mógł wiercić otwory nawet w twardym betonie, czy cegle? Doskonale, że trafiłeś do naszego sklepu. Oferujemy szeroki wybór wierteł SDS Plus od renomowanej amerykańskiej marki Milwaukee. 

Wiertła do betonu z mocowaniem SDS Plus

Oferujemy wiertła SDS Plus 2- ostrzowe, 4-ostrzowe - pojedynczo i w zestawie. Sprawdź, które z nich sprawdzą się w Twojej pracy!

Wiertła do betonu SDS Plus —  zastosowanie

Wiertła Milwaukee z wygodnym mocowaniem SDS Plus to narzędzia skierowane przede wszystkim do prac z materiałem o twardym podłożu. Mowa tu o betonie, kamieniu naturalnym, czy cegle. Co więcej, niektóre modele ze względu na swoją konstrukcję mogą być również wykorzystywane przy wierceniu otworów w betonie zbrojeniowym. Zastosowanie geometrii widii 4x90° gwarantuje doskonale gładkie otwory oraz redukuje ryzyko zakleszczenia się wiertła przy natrafieniu na pręt zbrojeniowy.

Wiertła SDS Plus — pojedynczo, czy w zestawie?

W naszym sklepie można zaopatrzyć się zarówno w pojedyncze wiertła do betonu z mocowaniem SDS Plus, jak i większe zestawy. Kupując elementy pojedyncze, masz możliwość indywidualnego skompletowania najpotrzebniejszych wierteł — takich, które będą odpowiadały konkretnym celom. W zestawie zaś znajdziesz najpopularniejsze modele w kilku rozmiarach, dające możliwość wiercenia otworów nie tylko w różnych materiałach, ale także o różnej średnicy.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.