Uniwersalne

Wiertła uniwersalne stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdej skrzynki narzędziowej. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie występuje konieczność wykonania otworu w powierzchniach wielowarstwowych, składających się z różnych materiałów. 

Wiertła uniwersalne Milwaukee — solidne i wytrzymałe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wierteł uniwersalnych pochodzących z oferty amerykańskiej marki Milwaukee. Każde wiertło z tej serii posiada charakterystyczny biały rowek, dzięki czemu odszukanie go między innymi narzędziami jest bardzo łatwe. Możesz zaopatrzyć się w pojedyncze produkty, lub wybrać gotowy zestaw uniwersalnych wierteł. Sam zdecyduj!

Wiertła uniwersalne Milwaukee do profesjonalnych i amatorskich zastosowań

Wiertła uniwersalne Milwaukee dostępne w ofercie sklepu Vasmann.pl są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z uchwytami 3-szczękowymi takimi jak wiertarki, wiertarko-wkrętarki standardowe oraz wiertarko-wkrętarki udarowe, a także zakrętarki udarowe. 

Prezentowane wiertła uniwersalne oferują szerokie spektrum zastosowań. Idealnie sprawdzają się w trakcie drobnych prac remontowych, pracy na budowie, a także w warsztatach naprawczych. Z powodzeniem można je również wykorzystać podczas skręcania mebli, w sytuacji, kiedy występuje konieczność wywiercenia otworu. Zaopatrzenie się w wiertła z  końcówką z węglika wolframu (TCT) umożliwi wiercenie w materiałach, takich jak beton, cegła, dachówka, bloczki z gazobetonu, cienkim metalu, aluminium, ceramice o średniej i niskiej twardości oraz  wszystkich rodzajach drewna i PCW.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.