Wiertła kręte Hex

Wiertła kręte Hex doskonale sprawdzają się do wiercenia zarówno w miękkim, jak i twardym drewnie.

Wiertło kręte Hex od Milwaukee – precyzja wiercenia w miękkim i twardym drewnie

Wiertła kręte Hex doskonale sprawdzają się do wiercenia zarówno w miękkim, jak i twardym drewnie. Można je użyć także do wiercenia w belkach o dużym przekroju, belkach stropowych, deskach podłogowych, płytach wiórowych, sklejce i wielu innych. To, co wyróżnia wiertła kręte to wyposażenie ich w rowki śrubowe, które zapewniają szybkie usuwanie wiórów. Dodatkowo, są one wyposażone w chwyt sześciokątny, który umożliwia bezpieczne ich zaciśnięcie w uchwycie.

Dlaczego warto postawić na wiertła kręte Hex od Milwaukee?

Wiertła kręte Hex Milwaukee są wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością i odpornością na odkształcenia. Ich budowa pozwala wykonać precyzyjne otwory, nawet z niewielką średnią. Samo działanie wierteł krętych jest niezwykle proste. Składają się one z dwóch krawędzi skrawających, które w początkowym etapie obróbki tworzą obwód, a dopiero później środek. Dzięki ostrzom centrującym, wiertła kręte sprawnie zagłębiają się w drewno.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.