Nasadki Milwaukee

Nasadki to kolejny element z długiej listy akcesoriów do wkrętarek. Nasadki udarowe są przeznaczone do specjalistycznych elektronarzędzi, które ułatwiają wykonywanie pracy fachowcom i amatorom, którzy dysponują mocnym sprzętem.

Nasadki udarowe, podobnie jak bit udarowy, dopasowuje się do wielkości obrobionej śruby. Umożliwiają szybkie wkręcanie i wykręcanie śrub, gdy ich główka została zniszczona lub rozkalibrowana. Często nasadki udarowe są wykorzystywane również do odkręcania różnego typu nakrętek. 

Najlepsze akcesoria narzędziowe — nasadki udarowe

Przed rozpoczęciem zaplanowanych czynności dopasuj wielkość nasadki udarowej do rozmiaru śruby lub nakrętki. Zwróć także uwagę na jej długość. Nasadki udarowe Milwaukee mają rozmiar wyżłobiony na ściance, co umożliwia zawsze poprawną identyfikację.

Nasadki udarowe dzielimy na:

  • 12-kątne - ten rodzaj nasadek udarowych można stosować również do śrub 6-kątnych,
  • 6-kątne - są kompatybilne wyłącznie ze śrubami o tej samej ilości kątów.

Nasadki udarowe od zachodniej marki Milwaukee są znane z wyjątkowo precyzyjnego wykonania oraz z wysokiej odporności na pęknięcia nawet w czasie długich godzin pracy. Postaw na solidne akcesoria, dzięki którym zoptymalizujesz swoją wydajność w czasie pracy.

Jeśli szukasz wysokiej jakości, mocnych nasadek Milwaukee, wybierz oryginalne akcesoria z naszego sklepu internetowego. Sprawdź naszą ofertę!

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.