SDS-max

Wiertło do betonu SDS-max to innowacyjne rozwiązanie oferowane przez markę Milwaukee, które gwarantuje najlepszą wydajność i prędkość wiercenia.

Wiertła do betonu SDS-max Milwaukee

Wiertła do betonu SDS-max od Milwaukee to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające uzyskać najlepszą wydajność i prędkość wiercenia, a przy tym są to wiertła o najdłuższej żywotności. Wszystko za sprawą zastosowanych materiałów, ale też konstrukcji. To, co wyróżnia wiertła do betonu Milwaukee to przede wszystkim duże ostrza z węglika, z opatentowanymi skosami krawędzi. Taka konstrukcja wpływa na niższe wibracje i pozwala zoptymalizować wydajność wiercenia, nawet przy napotkaniu stali zbrojeniowej. Dodatkowo, dzięki specjalnej geometrii, podczas natrafienia na pręt zbrojeniowy wiertło do betonu SDS-max minimalizuje ryzyko zakleszczenia.

Co jeszcze warto wiedzieć o wiertłach SDS-max?

Ostrze z dynamiczną i zakrzywioną krawędzią skrawającą pozytywnie wpływa na szybkość i jakość wiercenia, a krótsza spirala wiertła sprawia, że wyrobek jest skutecznie odprowadzany. Takie działanie zmniejsza z kolei temperaturę na główce wiertła i pozytywnie wpływa na zużycie.

Na uwagę zasługuje jeszcze specjalna obróbka powierzchni. Podczas śrutowania dochodzi do tworzenia gładkiej powierzchni i zagęszczenia jej struktury, a to z kolei sprawia, że wiertło SDS-max Milwaukee jest bardziej odporne na ścieranie.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.