Wiertła samoposuwne SWITCHBLADE

Proponowane wiertła samoposuwne od Milwaukee są dostarczane z 2 ostrzami, 2 wymiennymi śrubami pociągowymi, 2 śrubami mocującymi i 1 kluczem imbusowym.

Wiertła samoposuwne Switchblade od Milwaukee

W asortymencie mamy bogaty wybór wierteł samoposuwnych Switchblade od Milwaukee, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ale też funkcjonalnością. Można je wykorzystać do wielu prac. Są doceniane przez generalnych wykonawców, hydraulików, elektryków, inżynierów i wszystkie inne osoby, które muszą wykonać precyzyjne otwory w różnego rodzaju elementach drewnianych. Wiertła samoposuwne umożliwiają wykonanie otworów pod przewody, rury i wiele innych.

Czym wyróżniają się wiertła samoposuwne Milwaukee?

Głównym elementem wyróżniającym wiertła samoposuwne Switchblade Milwaukee jest prędkość. Odpowiednia konstrukcja z agresywną śrubą pociągową sprawia, że wiertło jest szybko wciągane, a samo wiercenie jest szybkie, dokładne i bez dużego nakładu siły. Dodatkowo możliwość wymiany ostrza gwarantuje, że zawsze są one ostre, wydajne, a sama żywotność wiertła znacznie dłuższa.

Wart uwagi jest także bezszczotkowy silnik, który zapewnia większą wydajność, maksymalną moc i dłuższy czas pracy. 

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.