Obcinaki do rur / kabli Milwaukee

Oferujemy profesjonalne obcinaki do rur i kabli  od renomowanej marki Milwaukee. Idealne do zastosowań w pracach związanych z elektryką i hydrauliką. Sprawdź!

Solidne obcinaki do rur i kabli Milwaukee

Zakładanie nowych instalacji hydraulicznych, czy też wymiana instalacji elektrycznej nie zawsze przebiega tak sprawnie i szybko, jak mogłoby się wydawać. Bardzo często zakupione w sklepie okablowanie, czy też rury nie wpisują się w architekturę miejsca, w którym mają zostać założone. W takich sytuacjach z rozwiązaniem przychodzi nasz sklep internetowy Vasmann.pl,  który w swojej ofercie posiada wysokiej jakości obcinaki do rur i kabli. Tego typu narzędzia umożliwiają sprawne przycinanie kabli oraz rur wykonanych zarówno z tworzywa sztucznego, jak i miedzianych. 

Obcinaki Milwaukee — gwarancja jakości i niezawodności

Przygotowana przez nas oferta na obcinaki do rur i kabli obejmuje szeroki wybór modeli skierowanych do konkretnych zastosowań. Można wybierać pomiędzy obcinakiem do rur wykonanych z tworzywa sztucznego, a także miedzianych. Obcinaki do kabli sprawdzają się zaś przy przewodach miedzianych i aluminiowych. Co ważne, poradzą sobie one z okablowaniem jedno-, i wielożyłowym. W ofercie znajdują się również gratowniki do rur, które umożliwiają łatwą obróbkę krawędzi rur miedzianych. 

Do  produkcji obcinaków do rur i kabli, a także gratowników wykorzystuje się wysokiej jakości stal nierdzewną oraz tworzywo sztuczne, które dodatkowo zabezpieczone jest specjalną powłoką antypoślizgową. Zastosowanie tego rodzaju materiałów sprawia, że narzędzia te, pewnie leżą w dłoni i nie ma możliwości wyślizgnięcia się w trakcie wykonywanych zadań. Wszystkie proponowane przez nas obcinaki wykonane są w charakterystycznej dla marki Milwaukee czerwono-czarnej kolorystyce. 

Wymienne ostrza do obcinaków i gratowników Milwaukee

Prezentowana kategoria produktów, poza wysokiej jakości obcinakami do rur i kabli oraz  gratownikami obejmuje również wymienne ostrza, które sprawdzą się w przypadku stępienia tych aktualnie użytkowanych. Polecić możemy zestawy wymiennych ostrzy do obcinaków do rur miedzianych (komplet 2 sztuk w zestawie), plastikowych (1 sztuka w zestawie), jak również do gratowników (3 sztuki w zestawie). 

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.