Łomy

Wszystkie prace  wyburzeniowe zarówno te wykonywane na placach budowy, jak i przy remoncie mieszkania nie mogłyby dojść do skutku, gdyby nie odpowiednio do tego stworzone akcesoria. Wśród nich najpopularniejsze są łomy, które z powodzeniem można używać do usuwania gwoździ, listew przypodłogowych,  czy innych mocno osadzonych elementów. 

Łomy Milwaukee — profesjonalne narzędzia ręczne

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór łomów budowlanych od renomowanej amerykańskiej marki Milwaukee. Jest to wygodny, poręczny i bardzo praktyczny sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w skrzynce narzędziowej każdego doświadczonego budowlańca. 

Łomy budowlane Milwaukee — szeroki wybór modeli

Łomy budowlane to narzędzia, które z powodzeniem posłużą Ci zarówno w trakcie prac wyburzeniowych, jak i rozbiórkowych. Wśród naszej oferty znajdziesz ich szeroki wybór. Możemy polecić lekkie i poręczne łomy do usuwania gwoździ w formie łapki z charakterystycznie uformowaną końcówką do tworzenia wgłębień, a także łomy do usuwania listew oraz łomy wielofunkcyjne. Te ostatnie zdecydowanie cieszą się ogromną popularnością ze względu na uniwersalne zastosowanie. 

Solidnie wykonane narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne Milwaukee, w tym łomy słyną z wysokiej jakości wykonania, niezawodności i komfortu użytkowania. Są lekkie, poręczne, a wykonywanie czynności rozbiórkowych z ich udziałem nie wymaga użycia większej siły. 

W zależności od konkretnego przeznaczenia łomy Milwaukee mają różne konstrukcje, zwiększające ich wydajność. Do ich produkcji wykorzystano mocną i odporną na uszkodzenia mechaniczne stal nierdzewną, zaś rękojeść wykonano z wytrzymałego tworzywa, które zapewnia nie tylko wygodny i pewny chwyt, ale także w wysokim stopniu zmniejsza wibracje w trakcie wykonywanych prac. 

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.