Z węglikiem Spiekanym TCT Milwaukee

Otwornice z węglikiem spiekanym TCT oferują 10-krotnie dłuższą żywotność niż tradycyjne modele bimetalowe. Kupisz je w sklepie Vasmann.pl w dobrej cenie. 

Solidne otwornice z węglikiem spiekanym TCT od marki Milwaukee

Jeśli standardowa otwornica bimetalowa nie jest odpowiednia do przeprowadzanych przez Ciebie prac, to z pewnością powinieneś zaopatrzyć się w modele z zębami wykonanymi z węglika spiekanego TCT.  W naszym sklepie Vasmann.pl zaopatrzysz się w otwornice pochodzące z oferty producenta Milwaukee, które zapewniają najlepszą wydajność, najwyższą prędkość i aż 10-krotnie dłuższą żywotność niż modele wykonane z bimetalu. 

Otwornice z zębami z węglika spiekanego ― szybsza praca, lepsza wydajność

Dostępne w naszej ofercie otwornice z węglika spiekanego TCT to przede wszystkim narzędzia skierowane do profesjonalnych zastosowań. Będą idealnym wyborem dla osób, które wykonują zarówno prace remontowo-budowlane, warsztatowe, jak i serwisowe. Z powodzeniem mogą z nich również korzystać elektrycy oraz instalatorzy. Idealnie nadają się do wykonywania otworów w takich materiałach jak stal (<1200 N/mm²), stal nierdzewna, aluminium, cynk, żeliwo, miedź, włókno szklane, czy PCV.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.