Wiertła kręte udarowe Hex

Wiertła kręte udarowe Hex doskonale sprawdzają się do wiercenia przy użyciu zarówno wkrętarek przewodowych, jak i akumulatorowych

Wiertło kręte udarowe Hex od Milwaukee

Wiertła kręte udarowe Hex doskonale sprawdzają się do wiercenia zarówno wiertarkami przewodowymi, jak i akumulatorowymi. Można je także wykorzystać razem z kluczami udarowymi. Wykorzystując wiertła kręte udarowe Hex od Milwaukee masz pewność, że otwór będzie wykonany precyzyjnie, bez dużego nakładu sił. Dzięki temu, że do wiercenia nimi możesz wykorzystać jedną rękę, możesz nimi robić otwory również na drabinie czy w innych mało wygodnych pozycjach.

Wiertła kręte udarowe Hex są poddawane specjalnemu procesowi strefowego hartowania. Dzięki temu chwyt jest twardy, końcówka wytrzymała, a cały korpus elastyczny.

Co jeszcze warto wiedzieć o wiertłach krętych udarowych?

Konstrukcja wierteł krętych ułatwia usuwanie wiórów, a to bardzo ważne, gdyż jest możliwy ciągły posuw wiertła. Warto również zaznaczyć, że wiertła kręte Milwaukee to modele z polerowaną i pokrytą proszkowo spiralą, dzięki czemu utworzona powierzchnia nie przywiera do urobku, a to z kolei pozytywnie wpływa na prędkość usuwania urobku. Na koniec pragniemy zaznaczyć, że krawędzie skrawające mogą być ostrzone, a to sprawia, że wiertła są zawsze ostre. 

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.