Lasery akumulatorowe

Lasery Milwaukee

Laser akumulatorowy Milwaukee, dostępny w ofercie naszego sklepu, to jedno, ale niezwykle funkcjonalne urządzenie, które umożliwia weryfikowanie położenia różnego rodzaju przedmiotów zarówno w pionie, jak i poziomie. Jest on wyposażony w zieloną wiązkę światła, która wyróżnia się doskonałą widocznością. Dzięki temu laser Milwaukee, w porównaniu z modelami z czerwoną wiązką, jest uznawany za znacznie funkcjonalniejszy. Dodatkowo prezentowane lasery są modelami akumulatorowymi, które dzięki wysokiej pojemności mogą być bezproblemowo wykorzystywane nawet przez cały dzień.

To, co wyróżnia lasery Milwaukee, to funkcjonalność. Istnieje możliwość ustawienia go w różnych trzech trybach: ręcznym, samopoziomowania, ale też blokady. Dzięki temu sprzęt może być wykorzystywany w różnych pracach, w weryfikacji różnych kątów.

Dlaczego warto zainwestować w lasery Milwaukee?

Lasery Milwaukee to nie tylko funkcjonalność, ale też trwałość. Wszystkie modele są wyposażone w trwałą i odporną obudowę, której niestraszne działanie wody czy kurzu. Dodatkowo chroni ona sprzęt również przed upadkami, przy czym z maksymalnie 1-metrowej wysokości. Lasery są też wyposażone we wsporniki, które umożliwiają obrót lasera o 360° wokół ustawionego punktu.

Użytkownicy doceniają również lasery akumulatorowe Milwaukee za możliwość szybkiego i wygodnego ładowania akumulatora za pomocą kabla USB, mikro-USB bądź za pomocą prądu zmiennego.

Sprawdź szczegóły oferty.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.