Lutownice Milwaukee

Lutownica stanowi podstawowe wyposażenie każdego warsztatu oferującego naprawę sprzętu elektronicznego. Co więcej, te niedużej wielkości urządzenie przyda się także wszystkim majsterkowiczom, którzy po godzinach pracy lubią spędzać czas w przydomowym garażu. W ofercie naszego sklepu Vasmann znajduje się szeroki wybór lutownic pochodzących od znanej i renomowanej amerykańskiej marki Milwaukee. Wśród nich wyróżnić możemy lutownice  akumulatorowe . Zobacz, który model sprawdzi się dla Ciebie!

Profesjonalne lutownice do pracy i majsterkowania

Lutownice to bardzo popularne elektronarzędzia wykorzystywane zarówno w profesjonalnych pracach naprawczych, produkcyjnych, jak i podczas amatorskiego majsterkowania. Stosuje się je do połączenia ze sobą dwóch lub więcej elementów, za pomocą spoiny. 

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne lutownice Milwaukee, które odznacza wysokiej jakości wykonanie przy wykorzystaniu solidnych i bezpiecznych materiałów. Wśród proponowanych modeli wyróżnić należy :

  • lutownice akumulatorowe

Na uwagę zasługuje szybki czas nagrzewania się naszych lutownic, które są gotowe do użytku już w 20-30 sekund. Dodatkowo proponowane narzędzia wyposażone są w system kontroli temperatury, który umożliwia utrzymanie ciągłego ciepła przez cały proces trwania pracy.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.