Lutownice Milwaukee

Lutownica stanowi podstawowe wyposażenie każdego warsztatu...

Lutownica stanowi podstawowe wyposażenie każdego warsztatu oferującego naprawę sprzętu elektronicznego. Co więcej, te niedużej wielkości urządzenie przyda się także wszystkim majsterkowiczom, którzy po godzinach pracy lubią spędzać czas w przydomowym garażu. W ofercie naszego sklepu Vasmann znajduje się szeroki wybór lutownic pochodzących od znanej i renomowanej amerykańskiej marki Milwaukee. Wśród nich wyróżnić możemy lutownice  akumulatorowe . Zobacz, który model sprawdzi się dla Ciebie!

Profesjonalne lutownice do pracy i majsterkowania

Lutownice to bardzo popularne elektronarzędzia wykorzystywane zarówno w profesjonalnych pracach naprawczych, produkcyjnych, jak i podczas amatorskiego majsterkowania. Stosuje się je do połączenia ze sobą dwóch lub więcej elementów, za pomocą spoiny. 

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne lutownice Milwaukee, które odznacza wysokiej jakości wykonanie przy wykorzystaniu solidnych i bezpiecznych materiałów. Wśród proponowanych modeli wyróżnić należy :

  • lutownice akumulatorowe

Na uwagę zasługuje szybki czas nagrzewania się naszych lutownic, które są gotowe do użytku już w 20-30 sekund. Dodatkowo proponowane narzędzia wyposażone są w system kontroli temperatury, który umożliwia utrzymanie ciągłego ciepła przez cały proces trwania pracy.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.