Opalarki akumulatorowe Milwaukee

Pracujesz w branży budowlanej? A może lubisz spędzać popołudnia na majsterkowaniu? W każdej z tych sytuacji konieczne jest zaopatrzenie się w funkcjonalne elektronarzędzia. W tej ofercie polecamy opalarki marki Milwaukee, które sprawdzą się do wielu różnych zastosowań. Wykorzystasz je odmrażania, a także usuwania farby, czy lakieru. Opalarki są także niezastąpione podczas montażu folii na szybie. Do wyboru mamy urządzenia akumulatorowe, które oferują wygodę i komfort użytkowania niezależnie od miejsca, w którym wykonujesz daną czynność. 

Opalarki akumulatorowe − szerokie zastosowanie

Opalarka to niewielkich rozmiarów narzędzie, o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Z powodzeniem może być wykorzystywana do zdzierania starych powłok lakierniczych i pozostałości po farbach, odmrażania zamarzniętych rur, wyginania i spawania tworzyw o właściwościach termoplastycznych, a także suszenia i okleinowania elementów meblowych. 

Jak działa opalarka akumulatorowa?

Działanie opalarki elektrycznej polega na wykorzystaniu akumulatora,  który podgrzewa grzałkę i napędza wentylator opalarki. Zasysane przez wentylator powietrze opływa grzałkę i nagrzewa ją, a następnie kieruje na dyszę. Cewka ciepła pozwala narzędziu osiągnąć temperaturę 470°C,  już w 6 sekund, umożliwiając szybkie zakończenie aplikacji.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.