Szlifierki Milwaukee

Wśród elektronarzędzi, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego dobrze prosperującego warsztatu są szlifierki i polerki. Szlifierki można z powodzeniem wykorzystać do przecinania różnego rodzaju elementów, natomiast polerki sprawdzą się do wyrównania  powierzchni użytkowych. W zależności od potrzeb można zdecydować się na szlifierki kątowe, proste, mimośrodowe, lub trzpieniowe. W tej ofercie znajduje się ich szeroki wybór. Każdy z proponowanych modeli to urządzenie firmy Milwaukee, która słynie z wysokiej jakości oferowanego sprzętu, a także funkcjonalności i niezawodności na lata. 

Szlifierki Milwaukee — sprzęt dla profesjonalistów

Dostępne w naszej ofercie szlifierki oraz polerki to sprzęt skierowany przede wszystkim do profesjonalnych fachowców, jednak przy zachowaniu odpowiednich standardów bezpieczeństwa mogą być także użyteczne podczas samodzielnego przeprowadzania prac remontowo-budowlanych. 

Oferowane przez nas szlifierki cechuje wysokiej jakości wykonanie przy użyciu solidnych i trwałych materiałów. Dzięki temu urządzenia te, są odporne na różnego rodzaju urazy mechaniczne, a tym samym ich żywotność jest znacznie wydłużona. Na wyposażeniu sklepu znajdują się:

  • szlifierki kątowe
  • szlifierki mimośrodowe
  • szlifierki proste
  • szlifierki trzpieniowe

Do wyboru są szlifierki z tarczą o średnicy 50 mm, 76 mm, 125 mm, 230 mm. Sam zdecyduj, który wariant lepiej sprawdzi się w do Twoich zadań. 

Polerki — szybka i wydajna praca

Proponowane przez nas polerki Milwaukee to produkty cenione przez fachowców na całym świecie. Ich specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania, niezależnie od tego, jaką powierzchnię trzeba wypolerować. Proponowane modele znajdą zastosowanie zarówno w branży budowlanej, mechaniki samochodowej, jak i hydraulice. 

Kupując w naszym sklepie szlifierki i polerki marki Milwaukee masz możliwość wyboru, czy chcesz otrzymać produkt zapakowany w karton, bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, lub zestaw w walizce z akumulatorem i ładowarką. Sam zdecyduj!

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.