Obcinaki do instalacji elektrycznych Milwaukee

Zakładanie nowej sieci elektrycznej, czy wymiana starych kabli na nowe, to wbrew pozorom wcale nie takie proste zadanie. Tego typu czynności powinny być wykonywane przez doświadczonych i wyposażonych w odpowiedni sprzęt fachowców. W sklepie Vasmannn mogą oni zaopatrzyć się w profesjonalne obcinaki do instalacji elektrycznej. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem narzędzi amerykańskiej marki Milwaukee i właśnie obcinarki do kabli tej marki polecamy. Zobacz, które z naszych modeli spełnią Twoje oczekiwania. 

Obcinarki do kabli w instalacjach elektrycznych

Przygotowana przez nas oferta na obcinarki, obejmuje produkty, które występują w wersji klasycznej, czyli sprawdzającej się do przycinania zarówno kabli aluminiowych, jak i miedzianych. Co więcej, doskonale radzą one sobie z przewodami jedno- i wielożyłowymi. 

Obcinarki Milwaukee wykonane są z wysokiej jakości stali, którą dodatkowo poddano procesowi niklowania. Oznacza to, że narzędzia są odpowiednio zabezpieczone przed możliwością wystąpienia korozji. Takie rozwiązanie zwiększa ich trwałość i wytrzymałość, a zatem nawet pod wpływem bardzo częstej eksploatacji nie ulegną uszkodzeniu, czy zużyciu.  Na uwagę zasługuje także odpowiednio zaprojektowana konstrukcja szczęk oraz antypoślizgowy uchwyt, który sprawia, że narzędzie jest bardzo wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim bezpieczne. Nie wysuwa się z rąk i co najważniejsze nie powoduje podrażnień na dłoniach, nawet podczas wielogodzinnego trzymania.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.