Cylindryczne

W tej kategorii produktowej znajdują się wysokiej jakości, wytrzymałe i gwarantujące doskonały komfort pracy wiertła cylindryczne od marki Milwaukee

Wiertła cylindryczne do betonu — szeroki wybór narzędzi Milwaukee

Oferowane modele skierowane są do elektronarzędzi, w tym wiertarek, wiertarko-wkrętarek oraz młotowiertarek z uchwytem walcowym. Ze względu na wysokiej jakości wykonanie można je z powodzeniem stosować do wiercenia otworów w takich materiałach jak beton, bloczki z gazobetonu, cegła, mur, łupki oraz granit. 

Wiertła cylindryczne z charakterystycznym czerwonym rowkiem

Cechą charakterystyczna prezentowanych w tej ofercie wierteł cylindrycznych do betonu jest zastosowanie solidnych i trwałych materiałów. Proponowane wiertła produkowane są z wykorzystaniem mocnej, odpornej na uszkodzenia stali. Dodatkowo każda końcówka została wykonana z węglika wolframu — materiału o wysokiej gęstości oraz twardości, dzięki czemu wiercenie nawet w twardym betonie będzie przebiegało szybko, sprawnie i bez zbędnego wysiłku. Ponadto wiertła cylindryczne Milwaukee posiadają charakterystyczny dla tej serii czerwony rowek, który umożliwia szybkie i wygodne wyszukanie w skrzynce narzędziowej. 

Wiertła do betonu cylindryczne — pojedyncze, czy w zestawie?

Wybierając wiertła cylindryczne Milwaukee z oferty sklepu Vassmann, możesz mieć pewność, że nabywasz zupełnie nowy, oryginalnie zapakowany produkt. Oferta obejmuje wiele rodzajów i rozmiarów wierteł cylindrycznych — pakowanych pojedynczo, jak i gotowych zestawów. Sam zdecyduj, które rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystniejsze!

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.