Miary składane

Miary składane to bardzo proste, lecz jakże przydatne akcesorium w pracy wielu profesjonalistów, jak i początkujących majsterkowiczów. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonanie precyzyjnych, krótkich pomiarów. 

Profesjonalne miary składane Milwaukee 

W tej ofercie polecamy miary składane od firmy Milwaukee wykonane z wysokiej jakości drewna oraz kompozytu. Możemy zaproponować wysokiej jakości miary w kolorze białym oraz naturalnego drewna — szerokie oraz cienkie. 

Metrówki Milwaukee — szeroki wybór modeli

Nasza oferta na miary składane, czyli tzw. metrówki obejmuje szeroki wybór modeli w różnych długościach oraz szerokościach. Możesz zdecydować się na modele o długości do nawet 3 m. Każda z proponowanych miar składa się z kilku odcinków, które połączone są ze sobą przy pomocy sprężynującej skuwki, zapewniającej pełną elastyczność podczas wykonywania pomiarów. Ponadto składane miary Milwaukee wyposażone są w specjalne blokady na poziomie 90° oraz 180°, dzięki którym możesz mieć pewność, że miara nie będzie się wyginała, a Ty będziesz mógł wykonać dokładne pomiary. 

Solidne miary składane drewniane i kompozytowe

Marka Milwaukee słynie z wysokiej jakości produktów, które zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nie inaczej jest w przypadku akcesoriów, takich jak miary składane drewniane, do których produkcji wykorzystano odporne na uszkodzenia mechaniczne, drewno oraz materiał kompozytowy. Tego typu materiały wykazują również wysoką wodoodporność, a zatem nie ma ryzyka, że na ich powierzchni pojawi się rdza, lub inne oznaki korozji. Ponadto każda składana metrówka Milwaukee posiada oznaczenia odporne na ścieranie. Dzięki temu odmierzane odległości będą zawsze doskonale czytelne.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.