Grzechotki Milwaukee

Grzechotki to narzędzia o szerokim zastosowaniu. Ich uniwersalny charakter pozwala na wykonywanie prac z ich wykorzystaniem zarówno w zaciszu domowym, jak i bardziej profesjonalnych warsztatach, w tym samochodowych, serwisach urządzeń mechanicznych, czy zakładach przemysłowych.  Rozkręcanie, zakręcanie, luzowanie, dokręcanie –  wszystkie te czynności umożliwi nam dobrze dobrana grzechotka. Dlatego nie zwlekaj i już teraz przejrzyj naszą ofertę grzechotek z kategorii elektronarzędzia. Oferujemy modele subkompaktowe  oraz udarowe od znanej i renomowanej marki Milwaukee. 

Grzechotki Milwaukee – funkcjonalne elektronarzędzia

Przygotowana przez nasz sklep oferta na elektronarzędzia obejmuje szeroki wybór grzechotek udarowych, które zaskakują wysoką jakością wykonania, praktycznością oraz niezawodnością na lata. Zastosowana w naszych modelach technologia FUEL w połączeniu ze wzmocnionym mechanizmem oraz obudową wykonaną z odlewu stalowego, zapewniają zwiększoną wytrzymałość. Metalowy spust zapewnia możliwie najlepszą kontrolę nad narzędziem, zaś gumowe elementy rękojeści zabezpieczają przed korozją  i zapewniają większy komfort pracy. Do tego płaski profil głowicy umożliwia lepsze dojście do trudno dostępnych miejsc. 

Grzechotki udarowe – rodzaje

Przeglądając naszą ofertę, możesz natknąć się na klucze grzechotki dostępne w kilku różnych wariantach. Dlatego przed dokonaniem zakupu warto wiedzieć, czego konkretnie potrzebujemy. Pierwszym istotnym wariantem jest rodzaj grzechotki. Wyróżnić możemy tutaj:

  • Grzechotkę dynamometryczną – przeznaczona jest do precyzyjnego pomiaru momentu dokręcania lub odkręcania połączeń gwintowych.
  • Grzechotkę udarową (pneumatyczna) – skierowana do profesjonalnych zastosowań.  Końcówka grzechotki wprawiana jest w ruch za pośrednictwem sprężonego powietrza. Rozwiązanie to pozwala osiągnąć duży moment obrotowy.
  • Grzechotka akumulatorowa – zwykle zasilana jest z baterii niklowo-kadmowej lub litowo-jonowej. 

Ponadto, kupując klucz grzechotkę, warto zwrócić uwagę na oznaczenia dotyczące momentu obrotowego narzędzia oraz jego wielkości. Nasze modele oferują maksymalny moment obrotowy 54 Nm i 250 obr./min, co sprawia, że narzędzie można wykorzystać w różnych zastosowaniach. W ofercie znajdują się modele ½”. ¼” oraz ⅜”.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.