Rękawice ochronne Milwaukee

W pracy budowlańca, mechanika, stolarza, hydraulika, czy elektryka bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie dłoni przed różnego rodzaju urazami. W tym zadaniu świetnie sprawdzą się rękawice ochronne od marki Milwaukee

Rękawice ochronne robocze

W naszym sklepie znajdziesz ich szeroki wybór. Oferujemy lekkie i wygodne rękawice robocze podstawowe, zimowe, a także bez palców. Warto również zwrócić uwagę na modele posiadające dodatkowe zabezpieczenia, które chronią dłonie w trakcie pracy z ostrymi powierzchniami.  

Rękawice ochronne Milwaukee - wygoda, komfort i bezpieczeństwo

Prezentowana oferta obejmuje szeroki wybór rękawic roboczych ochronnych wykonanych z przyjemnego, oddychającego i doskonale absorbującego wilgoć materiału. Wśród nich znajdują się modele podstawowe, zapewniająca pełną elastyczność i idealne dopasowanie do dłoni, a także modele zimowe z dodatkową podszewką frotte. Na uwagę zasługują także rękawice o podwyższonej odporności na przecięcia i uderzenia, które posiadają dodatkowe zabezpieczenia z termoplastycznej gumy. Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele są zgodne z europejskimi normami zharmonizowanymi w zakresie ochrony przed zagrożeniami mechanicznymi.  Oferujemy rękawice w standardowej rozmiarówce od S do XXL.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.