Młotowiertarki Milwaukee

Niemal wszystkie prace budowlane, a także remontowe wymagają użycia specjalistycznych narzędzi. Jednym z nich jest młotowiertarka, która sprawdzi się podczas wiercenia otworów w ścianie, na suficie, czy w podłodze. Co więcej, narzędzie to, jest również przydatne przy pracach związanych z mocowaniem różnego rodzaju elementów, a nawet skuwania ściany. W tej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór młotowiertarek od znanej i renomowanej marki Milwaukee. Każda z nich pozwoli wykonywać ciężkie, zaawansowane prace budowlane na najwyższym poziomie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz urządzenie dla siebie. 

Młotowiertarki Milwaukee ㅡzastosowanie

Młotowiertarki Milwaukee to specjalistyczne narzędzia, które szczególnie dobrze sprawdzają się w pracach wykonywanych przez profesjonalistów. Nie oznacza to jednak, że nie mogą ich użytkować zapaleni miłośnicy majsterkowania. Takie osoby powinny jednak wiedzieć, na jaki model warto się zdecydować, by oferował odpowiednie parametry i dawał możliwość wiercenia w różnego rodzaju powierzchniach, w tym w drewnie, metalu, betonie, cegle, itp. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze młotowiertarki?

Podczas wyboru odpowiedniej młotowiertarki warto zwrócić uwagę na jej wydajność. W dużej mierze zależy ona od masy i energii pojedynczego udaru. Pod tym kątem najpopularniejsza jest kategoria wagowa młotowiertarek akumulatorowych do 4 kg, które dysponują udarem w zakresie od 2 J do 4,1. Tego rodzaju narzędzie skierowane jest do prac remontowych w domu oraz lżejszych zadań na budowach.

Kolejną propozycją  młotowiertarek jest kategoria wagowa od 4 do 10  kg. Ten sprzęt cechują już wyższe parametry, wyróżniające się energią udaru na poziomie 11  J, a także mocowanie SDS Plus służące do obsługi osprzętu o większej średnicy.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.