Szczypce Milwaukee

Oprócz elektronarzędzi i narzędzi sieciowych w branży budowlanej i remontowej, ale także w warsztatach niezbędne są narzędzia ręczne. Wśród nich nie powinno zabraknąć różnego rodzaju szczypiec, które umożliwiają wykonywanie wielu różnych zadań. Z ich pomocą można przytrzymywać, ciąć, zgniatać, a nawet kształtować poszczególne elementy. W tej ofercie możemy zaproponować wielofunkcyjne szczypce nastawne, długie (w tym okrągłe), czołowe, do cięcia bocznego, do cięcia przewodów, łańcuchowe i inne. Zobacz, które z nich okażą się niezbędne w Twojej skrzynce z narzędziami. Serdecznie zapraszamy!

Szczypce Milwaukee - popularne modele

Przygotowana przez nas oferta na szczypce narzędziowe to bogaty wybór modeli, dostosowanych do różnego rodzaju zadań. Wśród nich nie mogło zabraknąć popularnych kombinerek, które charakteryzują specjalnie wyprofilowane szczęki. Posłużą one nie tylko do podtrzymywania, ale także zgniatania, naginania, a nawet cięcia poszczególnych materiałów. 

Wartym uwagi są także szczypce długie, w tym modele okrągłe i wygięte. Modele okrągłe, zgodnie z nazwą, mają zaokrąglone szczęki, dzięki czemu będą idealnie przytrzymywały, zgniatały i kształtowały poszczególne elementy, w tym druty, przewody i blaszki. Z kolei szczypce wydłużone wygięte umożliwiają wykonywanie wielu prac w trudnodostępnych miejscach. Pozwalają na wyjmowanie gwoździ, kołków, itp. 

Szczypce do cięcia bocznego, tzw. boczne dostępne w naszej ofercie służą przede wszystkim do przecinania różnego rodzaju przewodów elektrycznych, drutów, jak i opasek montażowych. Do przecinania różnego rodzaju rur doskonale sprawdzą się szczypce nastawne, które również znajdziesz w ofercie naszego sklepu. 

Tak różnorodny asortyment narzędzi ręcznych, w tym szczypiec pozwala zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria montażowe w jednym miejscu.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.