Szlifierki kątowe 150 mm Milwaukee

Profesjonalne szlifierki kątowe 150mm Milwaukee - kupuj wysokiej jakości elektronarzędzia od sprawdzonej i renomowanej marki. Mamy je w sklepie Vasmann.pl!

Szlifierki kątowe 150 mm

Szlifierka kątowa to narzędzie sprawdzające się zarówno na budowie, podczas prac wykończeniowych, jak i w warsztacie. W zależności od konkretnych potrzeb użytkowych można zdecydować się szlifierki kątowe z różną średnicą tarcz. W tej ofercie polecamy modele z tarczą 150 mm, która będzie idealna do przecinania oraz polerowania elementów wykonanych z twardych i mocnych materiałów. Urządzenie można wyposażyć w trzy rodzaje tarcz - do cięcia metalu, z nasypu z węglika wolframu, a także diamentową. 

Szlifierki kątowe 150 mm Milwaukee - do ciężkich zastosowań

Prezentowane w tej ofercie szlifierki kątowe 155 mm Milwaukee, to urządzenia skierowane do cięcia i szlifowania materiałów o znacznie większej twardości. Z powodzeniem można je wykorzystać do cięcia elementów zbrojenia, czy kostki brukowej. Oferowane przez nas modele umożliwiają wykonanie aż do 145 cięć na jednym ładowaniu akumulatora o pojemności 5,5 Ah. Wykorzystana przy produkcji szlifierek kątowych 155 ml Milwaukee technologia FIXTECH umożliwia wymianę tarcz, bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Ponadto każdy model został wyposażony w specjalną funkcję blokady, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu się urządzenia.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.