MX FUEL Milwaukee

MX FUEL Milwaukee to gwarancja wysokiej wydajności, oszczędności pieniędzy oraz bezpieczeństwa — dla użytkownika, jak i środowiska.

MX FUEL Milwaukee — innowacyjny system skierowany do urządzeń bezprzewodowych

MX FUEL to rewolucyjny system akumulatorowy stworzony przez renomowaną amerykańską markę Milwaukee. Te innowacyjne rozwiązanie ma za zadanie umożliwić wykonywanie trudnych prac budowlanych urządzeniom zasilanym akumulatorowo. W ten sposób małe kompaktowe narzędzia akumulatorowe będą mogły zastąpić ciężkie i skomplikowane w obsłudze urządzenia sieciowe, spalinowe, czy pneumatyczne.

Dostępne narzędzia z serii MX FUEL

Marka Milwaukee wypuściła na rynek kilka propozycji profesjonalnych narzędzi z serii MX FUEL. Są to między innymi:

  • Przecinarka 350mm MXF COS 350
  • Młot wyburzeniowy MXF DH2528H
  • Wiertnica diamentowa 150mm MXF DCD 150
  • Przepychacz do rur MXF LSDP 
  • Mobilny maszt oświetleniowy MXF TL-601.

Wybierając profesjonalne narzędzia budowlane Milwaukee z serii MX FUEL możesz mieć pewność, że zyskujesz sprzęt najwyższej jakości zapewniający doskonałą organizację oraz przebieg pracy, oszczędność pieniędzy i czasu, a także bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, narzędzia z serii MX FUEL nie emitują tak dużej ilości hałasu oraz zapewniają zerową ilość emisji spalin do środowiska.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.