M18 Milwaukee

Milwaukee M18 to szeroki wybór narzędzi zasilanych niezawodnymi akumulatorami REDLITHIUM-ION™. 

Milwaukee M18  - niezawodne elektronarzędzia

Milwaukee to amerykański producent elektronarzędzi, które słyną z doskonałej jakości, niezawodnej mocy i niespotykanej wydajności. Vassmann jako ich oficjalny dystrybutor pragnie zaproponować wszystkim miłośnikom majsterkowania, ale także fachowcom od remontów i osobom działającym w branży budowlanej doskonałej jakości narzędzia  w systemie Milwaukee M18. Kolekcja obejmuje urządzenia bezprzewodowe zasilane niezawodnymi akumulatorami  REDLITHIUM-ION™, takie jak wiertarko-wkrętarki udarowe, zakrętarki, szlifierki kątowe, piły tarczowe, pilarki, gwoździarki, a także kompatybilne z nimi akcesoria, w tym baterie i ładowarki. 

Narzędzie Milwaukee M18  - dla profesjonalistów i amatorów

Wszystkie dostępne narzędzia, w tym wkrętarki, wiertarki, szlifierki i inne z kolekcji Milwaukee M18, zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o wysokiej wydajności i niezrównanej mocy. Producenci zadbali także o wygodę, komfort, ale także bezpieczeństwo użytkowania, dzięki czemu każdy, nawet początkujący miłośnik majsterkowania świetnie poradzi sobie z ich obsługą. Te same narzędzia będą zatem idealne do użytkowania w domu, warsztacie, jak i na budowie. 

Wybierając narzędzia Milwaukee w systemie M18 można zdecydować się na gotowy zestaw, lub samo body. Wybór należy do Ciebie.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.