Firma handlowa Vasmann, utworzona przez młodą grupę przyjaciół doświadczonych w zakresie handlu internetowego jak i prowadzeniu sklepu stacjonarnego.

Przygodę z czerwoną marką jaką jest milwaukee rozpoczęliśmy w 2020 roku kiedy to pandemia nie którym z nas odebrała miejsce pracy, głównym założeniem była sprzedaż internetową oraz obsługa na najwyższym poziomie to znaczy najważniejsze w naszym zespole było i oczywiście nadal jest, szybka odpowiedź na zapytanie, szybka dostępność produktów i realizacja zamówień w maksymalnie możliwie krótkim czasie. Nasza wspólna praca i zaangażowanie pokazało nam że jest to do zrealizowania.

Z dnia na dzień obserwowaliśmy i nie dowierzaliśmy jak bardzo polubiliście zakupy w naszym sklepie świadczyły o tym komentarze które otrzymywaliśmy od was na platformie allegro , a były one na prawdę bardzo pozytywne, w ciągu prawie 2 lat nie otrzymaliśmy żadnego kciuka w dół utrzymujemy 100% zadowolenia, 98 procent terminowych wysyłek, łącznie 2800 pozytywnych komentarzy przy zrealizowaniu ponad 28,000 tysięcy zamówień.

Naprawdę jesteśmy zaskoczeni rezultatami dały nam one niesamowitego „ kopa” więc, zaczęliśmy powiększać naszą ekipę o nowe tak samo ambitne i zafascynowane marką milwaukee osoby jak my, od stycznia 2021 roku otworzyliśmy swój pierwszy nie wielkich rozmiarów sklep stacjonarny w Poznaniu miał on zaledwie 40m2 i mały magazyn, w przeciągu 2 miesięcy okazało się że powierzchnia jest za mała a nasz zapał i chęci większej ilości czerwonych regałów zapełnionych narzędziami oraz akcesoriami wzrosły do maksimum, tak więc szybko podjęliśmy decyzję o wynajęciu większego sklepu w Bugaju pod Poznaniem mierzył on około 80m2 plus nie wielki magazyn, niby nie wiele więcej ale dla nas to było coś naprawdę wielkiego :).

Bardzo szybko się okazało że wcale to nie jest tak dużo, tak więc nasz skład znów się powiększył o nowych współpracowników i stworzyliśmy kolejny sklep w stacjonarny w Kobylnicy pod Poznaniem mierzący powierzchnie 140m2 oraz uruchomiliśmy profesjonalny i przejrzysty sklep internetowy, już wiemy że na tym nie zaprzestaniemy wasze zaufanie do nas oraz miłe słowa w komentarzach jak i na żywo są dla nas motorem do stworzenia sklepu i magazynu który będzie wypełniony pełną ofertą marki milwaukee ,a do tego potrzebujemy ogromnej przestrzeni już trwają negocjację nad sklepem o powierzchni 200m2, możecie być pewni że stworzymy największy czerwony sklep Milwaukee w Wielkopolsce nie mieszając przy tym innych marek, Jesteśmy wyspecjalizowani w tej marce i nie mamy zamiaru mieszać się z inną.

Milwaukee ma wszystko a nawet więcej:)

Dziękujemy wszystkim którzy już nas znają za współpracę oraz Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy cenią sobie profesjonalizm oraz czas realizacji zamówień

Pozdrawiamy Serdecznie Zespół Vasmann

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.