Wiertła stopniowe

Wiertła stopniowe Milwaukee to akcesoria doskonałe do wiercenia otworów w różnego rodzaju materiałach. 

Wiertła stopniowe udarowe – stworzone z myślą o wymagających

W asortymencie mamy szeroki wybór wierteł stopniowych udarowych, które zostały zaprojektowane tak, by uzyskiwać największą wydajność w zakrętkach udarowych, a jednocześnie by były możliwe do wszechstronnego użytkowania, zarówno w wiertarkach, jak i wkrętarkach. Wiertła stopniowe mogą być wykorzystywane do użytkowania w różnego rodzaju materiałach, a mianowicie:

  • metalach żelaznych i nieżelaznych,
  • miedzi, aluminium i mosiądzu,
  • stali nierdzewnej,
  • tworzywach sztucznych.

Ważne jest odpowiednie ich użytkowanie, które sprawi, że wiertła stopniowe będą miały wydłużoną żywotność. Przy ich użytkowaniu zaleca się stosowanie chłodziwa i wiercenie w materiałach o grubości nie większej niż 4 mm.

Z uwagi na zalecenia do stosowania wierteł stopniowych Milwaukee doskonale sprawdzają się one podczas obróbki skrawaniem, w procesie wykonywania otworów do instalacji kablowych, podczas prac remontowych i konserwacyjnych, ale też przy wykonywaniu otworów rewizyjnych.

Dlaczego warto zainwestować w wiertła stopniowe?

W przeciwieństwie do tradycyjnych wierteł, wiertła stopniowe Milwaukee umożliwiają wykonywanie otworów o różnej średnicy przy wykorzystaniu jednego wiertła. Oznacza to możliwość wykonania różnych czynności, bez konieczności inwestowania w różnego rodzaju sprzętu.

Dodatkowo w wiertłach stopniowych rdzeń jest nieskręcony i grubszy, a w konsekwencji bardziej odporny na złamania. Plusem jest także możliwość uzyskania precyzyjniejszego otworu, gdyż końcówka wiertła od razu wierci. Pozwala to również uzyskać otwory bez pęknięć czy zadziorów.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.