Piły stołowe Milwaukee

Piła stołowa to niezwykle przydatne narzędzie. Wykorzystywana jest zarówno przez profesjonalistów w warsztatach stolarskich, jak i miłośników stolarki amatorskiej. Z myślą o wszystkich tych osobach przygotowaliśmy ofertę pił tarczowych stołowych od znanej i renomowanej marki Milwaukee. Nasza propozycja zaskakuje różnorodnością dostępnych modeli oraz funkcjami, jakie oferują. Koniecznie sprawdź, jakie propozycje znajdują się w naszej ofercie i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. 

Piła stołowa, a tarczowa − czym się różnią?

Wielu klientów przed podjęciem decyzji zakupowej zastanawia się nad tym, czym właściwie różni się piła stołowa od piły tarczowej. Przyznać musimy, że różnica jest dość niewielka, bowiem piła stołowa jest wariantem piły tarczowej, z tą jednak różnicą, że w tym pierwszym modelu narzędzie tnące przymocowane jest do stołu. Takie rozwiązanie zapewnia zdecydowanie wyższy komfort użytkowania, a niewielka masa naszych urządzeń czyni je mobilnymi. 

Piły tarczowe stołowe − rodzaje

Piły stołowe są bardzo popularnym rozwiązaniem wybieranym do warsztatów stolarskich, ale także prywatnych domów. W związku z tym na rynku dostępnych jest ich kilka wariantów:

  • Piła stołowa uniwersalna − zalecana do użytku prywatnego. Ten model świetnie poradzi sobie z przecięciem większości materiałów − drewna, materiałów drewnopodobnych oraz tworzyw sztucznych. 
  • Pilarka stołowa precyzyjna − skierowana przede wszystkim do użytku profesjonalnego. Będzie idealnym uzupełnieniem warsztatów stolarskich. 
  • Piła stołowa formatowa − ze względu na duży stół roboczy, może być przeznaczona do przecinania materiałów o większych gabarytach. 

Ponadto można także jeszcze wyróżnić piłę stołową z heblarką oraz na siłę. Znając ich wszystkie cechy, możesz z powodzeniem wybrać dla siebie odpowiedni model. Ważne, aby był on dopasowany konkretnie do Twoich potrzeb użytkowych.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.