ONE-KEY Milwaukee

Aplikacja mobilna ONE-KEY umożliwia zarządzanie narzędziami Milwaukee z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

ONE-KEY— mobilna aplikacja do zarządzania narzędziami Milwaukee 

Zacznij zarządzać swoją flotą narzędzi Milwaukee z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.   Dzięki aplikacji mobilnej ONE-KEY możesz na bieżąco mieć informacje na temat stanu narzędzi znajdujących się na budowie. Ta platforma cyfrowa, umożliwia przeprowadzenie inwentarzu stanów magazynowych, uzyskanie szczegółowych danych technicznych, historii pracy urządzenia, a także otrzymywanie powiadomień o konieczności wykonania prac serwisowych. Takie rozwiązania pozwalają na zwiększenie efektywności pracy wszystkich urządzeń Milwaukee kompatybilnych z aplikacją ONE-KEY

Aplikację ONE-KEY można pobrać zarówno na komputer, jak i urządzenie przenośne.  Wybierając wersję na PC można pobrać ją bezpłatnie, łącząc się na komputerze ze stroną internetową (www.milwaukeetool.pl/one-key/), lub za pomocą interfejsu aplikacji mobilnej, którą można pobrać na kompatybilnych smartfonach z systemami Android oraz iOS.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.