Z węglikiem Wolframu Carbide Milwaukee

Otwornice z węglikiem wolframu z serii Carbide od marki Milwaukee sprawdzą się do najtrudniejszych zadań. Szeroki wybór modeli znajdziesz na Vasmann.pl!

Otwornice z węglikiem wolframu Carbide

Szukasz otwornicy, która poradzi sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem? Świetnie, że do nas trafiłeś! W ofercie sklepu Vasmann.pl zaopatrzysz się w solidne otwornice z węglikiem wolframu z serii Carbide od marki Milwaukee. Oferowane modele skierowane są do zastosowań w twardych i trudnych do przewiercenia powierzchniach. Z powodzeniem można je stosować nie tylko w budownictwie, ale także w warsztatach, czy serwisach. 

Otwornice z węglikiem wolframu ― wytrzymałe, jak żadne inne

Oferowane przez nas otwornice z dodatkiem węglika wolframu odznaczają się niespotykaną twardością i trwałością. Modele te oferują do 10 razy dłuższą żywotność oraz odporność na wysoką temperaturę w porównaniu do standardowych otwornic z bimetalu, dzięki czemu zakupione raz,  będą służyły przez bardzo długi czas.

To, co z pewnością wyróżnia otwornice z serii Carbide od marki Milwaukee to ich agresywna geometria zębów  oraz zastosowane pomiędzy nimi szerokie przestrzenie, szerokie przestrzenie, dzięki którym praca jest znacznie łatwiejsza i bardziej wydajna. Z powodzeniem sprawdzą się przy materiałach takich jak stal nierdzewna i kwasoodporna, stal  martenzytyczna i duplex, a także jako otwornice do drewna z gwoździami, włókna szklanego, czy płyty cementowej.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.