Bruzdownice Milwaukee

Silniki o dużej mocy wejściowej nawet 1900W, zabezpieczenie przed przeciążeniem, zmienna i regulowana głębokość oraz szerokość cięcia, wygodne uchwyty typu TILT-LOK  ㅡ wszystkie te funkcje możesz spotkać w jednym niezwykle kompaktowym narzędziu do bruzd instalacyjnych. Oferowane przez nas bruzdownice sieciowe pochodzą z oferty renomowanej amerykańskiej marki Milwaukee, której produkty doceniają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy majsterkowania na całym świecie. Sprawdź dostępne w naszej ofercie modele i wybierz ten, który spełnia Twoje wymagania. 

Bruzdownica Milwaukee ㅡ szybkie i sprawne bruzdowanie ścian

Położenie nowej instalacji elektrycznej bardzo często wiąże się z koniecznością bruzdowania niewielkich otworów w ścianie, w których umieszcza się przewody. Jest to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli w grę wchodzą twarde betonowe ściany. Jednak przygotowane przez nas urządzenia do bruzdowania ścian marki Milwaukee poradzą sobie z tym zadaniem bardzo szybko i sprawnie. Na uwagę zasługuje również specjalnie zaprojektowany uchwyt  Softgrip, który z jednej strony pewnie leży w dłoniach, z drugiej zaś jest przyjemny dla skóry i nie powoduje niechcianych odcisków, czy innych podrażnień, nawet po wielogodzinnej pracy. 

Bruzdownice do profesjonalnych zastosowań

Znajdujące się w ofercie sklepu Vasmann bruzdownice do betonu to urządzenia skierowane przede wszystkim do profesjonalnego zastosowania. Będą zatem idealnym wyborem dla firm budowlanych i budowlano-remontowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby również osoby prywatne mogły wykorzystywać tego typu narzędzie w swoich pracach. Proponowane przez nas modele są bowiem nie tylko łatwe, ale również bezpieczne w użytkowaniu. Do ich wykonania wykorzystano solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne materiały, dzięki czemu są niezawodne, nawet w przypadku bardzo intensywnej eksploatacji.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.