Wiertła do metalu Milwaukee

Dobrej jakości wiertła do metalu to podstawowy element wyposażenia każdego majsterkowicza. Chcąc wybrać najlepsze modele, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane, ich rozmiar oraz przeznaczenie. To właśnie te czynniki w dużej mierze będą decydowały o wygodzie i komforcie pracy, a także bezpieczeństwie. 

Profesjonalne wiertła do metalu Milwaukee 

W ofercie sklepu Vasmann.pl zaopatrzysz się w solidne wiertła do metalu od renomowanej marki Milwaukee. Polecić możemy wiertła wykonane z wysokiej jakości szybkotnącej stali (HSS) z domieszką tytanu, kobaltu, jak i stali walcowanej. Dodatek w postaci stopu tytanu oraz kobaltu nadaje wiertłu odpowiednie parametry obrabiania, w odpowiednich warunkach cieplnych. Na uwagę zasługuje także charakterystyczny kąt wierzchołkowy, umożliwiający wiercenie w materiale o różnej strukturze i  twardości.

Rodzaje wierteł do metalu

Oferta na wiertła do metalu obejmuje dwie podkategorie produktowe. Znaleźć w nich można wiertła do metalu ze standardowym uchwytem walcowym (cylindrycznym), a także wiertła spiralne szlifowane w całości (HSS-G), które zapewniają wysoką odporność na złamania oraz prawidłowo odprowadzają wióry, powstające w trakcie wiercenia. Wiertła HSS-G dostępne są w wersji z dodatkiem stopu tytanu oraz kobaltu. 

Wybierając wiertła do swojej pracy, warto również zwrócić uwagę na ich rozmiar. Tutaj zakres dostępnych modeli w przypadku wierteł ze stopu tytanu mieści się w przedziale od 2 do 10 mm, zaś przy wiertłach kobaltowych od 1 do 13 mm. W takim samym przedziale rozmiarów jak wiertła kobaltowe dostępne są również wiertła walcowe. 

Wiertła do metalu Milwaukee - pojedyncze i w zestawach

Każde z dostępnych w naszej ofercie wierteł do metalu możesz zakupić pojedynczo, lub zdecydować się na przygotowany przez producenta zestaw. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz zaopatrzyć się w zestaw wierteł do metalu ze stali szybkotnącej z dodatkiem tytanu mały (zawierający 10 sztuk różnych wierteł), lub duży (zawierający 19 sztuk wierteł do metalu). Również wiertła z dodatkiem stopu kobaltu dostępne są w funkcjonalnych zestawach pakowanych po 19 lub 25 sztuk różnych wierteł.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.