Zszywacze Milwaukee

Gwoździarki i sztyfciarki, to nie jedyna propozycja elektronarzędzi w sklepie Vasmann, służących do łączenia poszczególnych elementów. Ciekawą kategorię produktową tworzą także zszywacze akumulatorowe. Są to urządzenia, które znajdują zastosowanie w pracach remontowo-budowlanych, tapicerskich i stolarskich. Przydadzą się także zapalonym majsterkowiczom, którzy wolne popołudnia lubią spędzać w przydomowym warsztacie. Z ich pomocą szybko, łatwo i przede wszystkim bezpiecznie połączysz ze sobą konkretne materiały, w tym elementy z drewna, tekstylia, karton-gipsy i inne. 

Zszywacze Milwaukee ㅡ do zastosowań profesjonalnych i amatorskich

Zszywacze elektryczne to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Jak już wspomnieliśmy, mogą być wykorzystywane w profesjonalnych pracach wykończeniowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je do zajęć, np. w domu. W naszej ofercie znajdują się zszywacze mniej, lub bardziej zaawansowane. 

Zszywacze kompaktowe, doskonale sprawdzające się do pracy w trudnodostępnych miejscach. Na ich wyposażeniu znajdują się dwa tryby pracy, które pozwalają wybrać, pomiędzy trybem seryjnym (dla zwiększenia precyzji) bądź ciągłym (w celu przyspieszenia czasu pracy). 

Proponujemy także zszywacze nieco bardziej zaawansowane, oferujące najwyższą w swojej klasie moc i precyzję działania. Tego typu urządzenia pracują bardzo szybko, a same zszywki mocowane są z niezwykłą precyzją, nawet przy najbardziej wymagających aplikacjach. 

Zszywacze akumulatorowe ㅡ urządzenia na miarę Twoich potrzeb

Zszywacze od renomowanej marki Milwaukee to urządzenia zasilane akumulatorowo. Decydując się na tego typu sprzęt, możesz mieć pewność, że będzie on działał sprawnie przez wiele długich godzin, bez konieczności podłączenia go do sieci elektrycznej. Jedno ładowanie akumulatora wystarcza na aplikację nawet 1200 zszywek. 

Na uwagę zasługuje także solidne wykonanie oferowanych przez nasz zszywaczy. Do ich produkcji wykorzystano mocne, odporne na uszkodzenia mechaniczne materiały, a specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie sprzętu, także przez osoby z małym doświadczeniem.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.