Bimetalowe

W ofercie sklepu Vasmann.pl znajdziesz otwornice bimetalowe od renomowanej marki Milwaukee. Z ich pomocą wykonanie otworu stanie się bardzo proste. Sprawdź!

Otwornice bimetalowe Milwaukee 

Otwornice bimetalowe to popularne narzędzia wykorzystywane na wielu płaszczyznach przemysłu ― zarówno w warsztatach, serwisach, jak i na budowie. Z ich pomocą można wykonać szybko i precyzyjnie otwór w kształcie koła, bez widocznych uchybień. W tej ofercie chcemy polecić wysokiej jakości, dostępne w różnych rozmiarach otwornice bimetalowe popularnej marki Milwaukee. Oferowane przez nas modele wyróżnia nie tylko odpowiedni przekrój zębów, ale także wykonanie z szybkotnącej stali, co umożliwia bardzo sprawną i co najważniejsze precyzyjną pracę. 

Otwornice bimetalowe ― szerokie zastosowanie

Przygotowana przez nas oferta na otwornice bimetalowe Milwaukee obejmuje szeroki wybór modeli dostępnych w wielu rozmiarach. Można wybierać spośród małych otwornic o średnicy 14 mm, a także modele o przekroju nawet 210 mm. Oferujemy także zestawy otwornic bimetalowych, które sprawdzą się do różnych zastosowań. 

Otwornice bimetalowe Milwaukee to produkty solidnie wykonane, odznaczają się niespotykaną twardością oraz wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdzą się przy pracach z takimi materiałami jak: metal, stal nierdzewna i stal kwasoodporna, drewno i tworzywo sztuczne.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.