Obcinaki do instalacji hydraulicznych Milwaukee

Sklep internetowy Vasmann to oficjalny dystrybutor urządzeń, narzędzi i akcesoriów znanej i renomowanej marki Mailwaukee. W naszej ofercie oprócz standardowych elektronarzędzi takich jak wiertarka, odkurzacze, czy gwoździarki znajdują się także obcinaki do instalacji hydraulicznych, a dokładniej obcinaki do rur. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego montera instalacji hydraulicznej, który szybko, sprawnie i bez zbędnych zadziorów będzie w stanie dokładnie przyciąć niemal każdy rodzaj rur hydraulicznych. Proponowany asortyment w tej kategorii jest różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie u nas produkt spełniający konkretne oczekiwania. 

Obcinaki do rur akumulatorowe – wygoda i komfort użytkowania

Przygotowana przez nas oferta obcinaków do instalacji hydraulicznych obejmuje szeroki wybór produktów, w tym obcinaki akumulatorowe. Modele te wyróżniają się nie tylko wysokiej jakości wykonaniem z solidnych i trwałych materiałów, ale także ergonomiczną budową. Z ich pomocą szybko, sprawnie i przede wszystkim precyzyjnie przetniesz niemal każdy rodzaj rur –  miedzianych ,  stalowych oraz  PVC.


Do produkcji obcinaków do rur marki Milwaukee wykorzystano nowoczesne materiały. Wysokowydajna przekładnia i koła zębate, w całości zostały wykonane z solidnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne metalu. Do tego wygodny antypoślizgowy uchwyt pewnie leży w dłoni, zapewniając nie tylko maksymalny komfort cięcia, ale także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługuje także elektroniczne zabezpieczenie REDLINK, które chroni urządzenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewniając tym samym najwyższą trwałość w swojej klasie. Wybierając obcinarkę do rur miedzianych, stalowych i PVC, możesz mieć pewność, że zaopatrujesz się w solidny produkt z gwarancją najwyższej jakości.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.