Tarcze polerskie

Tarcza polerska to dość popularne akcesorium wykorzystywane zarówno w trakcie prac remontowych, budowlanych, a także w warsztatach stolarskich, jak i naprawczych. Z ich pomocą można szybko, sprawnie i wygodnie wypolerować różne powierzchnie — usunąć mało estetyczne rysy na elementach drewnianych, lub pozbyć się starej warstwy lakieru. 

Tarcze polerskie Milwaukee — szeroki wybór 

Przygotowane w naszej ofercie tarcze polerskie pochodzą z oferty renomowanego producenta Milwaukee i dostępne są w wielu wariantach do wyboru. Znajdziesz tu tarcze do zastosowań na różnego rodzaju powierzchniach oraz o zróżnicowanej wielkości, oraz granulacji. 

Solidne tarcze polerskie miękkie i twarde

Jeśli szukasz wysokiej jakości tarcz polerskich, to z powodzeniem możemy polecić Ci modele od marki Milwaukee. Ich cechą charakterystyczną jest wysokiej jakości wykonanie z mocnych i trwałych materiałów. Zaproponować możemy tarcze polerskie miękkie oraz twarde wykonane z wełny, a także miękkich i twardych gąbek. Wśród nich znajdują się tarcze polerskie do szlifierki stołowej, kątowej, a także modele kompatybilne z wiertarkami. Idealnie sprawdzą się one w zastosowaniach zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.