Odporne na przecięcia zimowe Milwaukee

Rękawice robocze odporne na przecięcia zimowe

Jeżeli zdarza się, że Twoi pracownicy w chłodne jesienno-zimowe dni muszą spędzać większość czasu na dworze, to koniecznie zadbaj o ich możliwie najwyższy komfort pracy. Pomogą Ci w tym rękawice robocze odporne na przecięcia, a przy tym zawierające dodatkową podszewkę z frotte, która zapewnia odpowiednią ochronę dłoni przed zimnem, a jednocześnie jest bardzo przyjemny dla skóry.

Szeroki wybór zimowych rękawic roboczych Milwaukee

W prezentowanej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór rękawic roboczych zimowych ocieplanych, które dostępne są nie tylko w wielu wariantach rozmiarowych (dostępne rozmiary od S do XXL), ale także posiadające różną klasę odporności na przecięcia — od A do E. Rękawice zimowe ocieplane w klasie A doskonale sprawdzają się do drobnych prac monterskich, w tym przenoszenia, malowania, czy naprawy hydrauliki, zaś modele w klasie E będą idealne do zadań specjalnych, czyli pracy z trudnymi materiałami, takimi jak beton, szkło, czy blachy.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.