Skórzane Milwaukee

Rękawice robocze skórzane — gwarancja jakości i niezawodności

Rękawice robocze skórzane to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które w swojej pracy cenią sobie wygodę i komfort użytkowania, a przy tym wysoką trwałość i niezawodność. Dostępne w tej ofercie modele dostępne są w dwóch wersjach — w całości wykonane ze skóry, jak i modele hybrydowe. Wszystkie one zostały zaprojektowane i wykonane przez znanego i renomowanego producenta Milwaukee. Te rękawice ochronne skórzane sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Sprawdź je już teraz!

Skórzane rękawice robocze z dodatkowym wzmocnieniem

Przygotowana przez nas oferta na rękawice ochronne skórzane obejmuje szeroki wybór modeli w standardowych rozmiarach od S do XXL. Wśród nich znajdziesz rękawice w całości wykonane ze skóry licowej koziej, która zapewnia zwiększoną wytrzymałość i ochronę dłoni, ale jednocześnie gwarantuje niespotykanie wysoki komfort użytkowania przez wiele długich godzin. Każda z oferowanych rękawic posiada dodatkowe wzmocnienie od wewnętrznej części dłoni, dzięki czemu przenoszenie ciężkich przedmiotów nie będzie sprawiało żadnego problemu. 

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.