Odporne na przecięcia o podwyższonej widzialności Milwaukee

Do przenoszenia, malowania, czy prac hydraulicznych — rękawice robocze Milwaukee o podwyższonej widzialności oraz zwiększonej odporności na przecięcia sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. 

Solidne rękawice robocze o podwyższonej widzialności

W tej ofercie chcemy polecić wysokiej jakości modele wykonane z przyjemnego dla skóry materiału oraz pokryte specjalną poliuretanową powłoką. Proponowane modele posiadają także dodatkowe wzmocnienie między kciukiem a palcem wskazującym, wykonane z powłoki nitrylowej. 

Rękawice robocze odporne na przecięcia

Dostępne w tej ofercie rękawice robocze pochodzą z oferty renomowanego amerykańskiego producenta Milwaukee. Ich cechą charakterystyczną jest  fluorescencyjna kolorystyka, zwiększająca widoczność rękawic w trakcie wykonywania praz zarówno w dzień, jak i po zmroku. Poza lepszą widocznością rękawice Milwaukee są również odporne na przecięcia, dzięki czemu chronią dłonie przed przypadkowym skaleczeniem, a nawet innymi, poważniejszymi urazami.  Wykonane zostały w technologii SMARTSWIPE™, co oznacza, że zapewniają możliwość korzystania z ekranów dotykowych bez zdejmowania rękawic. Rękawice dostępne są w rozmiarach od S do XXL.

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.